طراحی وب سایت آسان | چطور وبسایت خودم را داشته باشم؟

طراحی وب سایت آسان | چطور وبسایت خودم را داشته باشم؟

امروزه با پیشرفت فناوری و تکنولوژی، هر کسب و کاری نیاز به ساخت وب سایت برای معرفی برند خود دارد و این مسئله طبیعتا هزینه ای خواهد داشت. میدانیم که طراحی سایت حرفه ای و یا طراحی سایت اختصاصی بسیار متفاوت از طراحی سایت شخصی و یا طراحی سایت ارزان است و همینطور روال کار طراحی سایت شرکتی از مسیر کار برای طراحی سایت فروشگاهی متفاوت است ولی تنها چیزی که تفاوتی ندارد. نیاز به یک طراحی سایت آسان است.

وبسایتی که هم زیبا باشد و هم کاربر بتواند راحت با آن ارتباط برقرار کند و نیازهای کاربر را نیز برطرفف کند.سوال اینجاست که ویژگی یک طراحی سایت آسان چیست.

آیا نیاز به نرم افزار دارد؟ بدون هیچ علمی میتوان یک سایت حرفه ای ایجاد کرد؟ اجازه دهید در ابتدا با چند نوع از طراحی سایت آشنا شویم.طراحی سایت آسان ملی وب

طراحی سایت شرکتی

اگر شما هم صاحب یک شرکت هستید یا قصد دارید به زودی شرکت خودتان را ثبت کنید، مطمئناً می دانید اینترنت نقش مهمی را در کسب و کار شرکت ها ایفا می کند و طراحی سایت شرکتی از ملزومات موفقیت در دنیای امروزی به شمار می آید.

ملی وب ، امکان برندسازی و استفاده از پتانسیل های موجود در دیجیتال مارکتینگ را در اختیار شما قرار می دهد. پس همین الان برای ساخت سایت شرکتی اقدام کنید.

طراحی سایت شرکتی در ملی وب به این صورت است که تمام نیازهای ابتدایی شرکت ها و مشتریان برآورد شده است تا یک طراحی سایت آسان را تجربه کنید. همچنین، با توجه به انعطاف پذیری ملی وب شما می توانید بر اساس نوع کسب و کار خود، امکانات خاصی را در سایت شرکتی خود قرار دهید.

در سایت شرکتی باید فاکتورها و المان های خاصی مد نظر قرار گیرد تا نهایت کار یک طراحی سایت حرفه ای انجام شود. شاید بتوان گفت که مهم ترین ویژگی ها در طراحی سایت شرکتی، کاربرپسند بودن و نمایش کامل خدمات است.

کاربران باید بتوانند پس از ورود به سایت شما از حوزه فعالیت شما مطلع شوند و بدانند که ساختار وب سایت شما به چه شکل است.

امکان خرید آنلاین و اتصال به درگاه های بانکی

یکی از ویژگی های مهم در طراحی وب سایت شرکتی، داشتن درگاه پرداخت الکترونیکی است. این کار نه تنها امور خرید و حسابداری را تسریع می کند، بلکه هزینه های مربوط به نیروی انسانی را نیز می کاهد. مشتریان می توانند تنها با چند کلیک خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره درگاه های پرداخت آناین، مقاله ” بهترین درگاه پرداخت اینترنتی کدام است؟

علاوه بر تمامی امکانات گفته شده، در طراحی سایت شرکتی باید مواردی مانند سئو و بهینه سازی سایت نیز باید رعایت گردد. خوشبختانه تمامی قالب های ملی وب بر اساس آخرین استانداردهای جهانی، طراحی شده اند و همگی با موتورهای جستجوگر سازگار هستند.

به این ترتیب سایت شرکت شما می تواند به راحتی و با کمی تلاش در نتایج جستجوی گوگل رتبه خوبی را به دست آورد. همچنین، ویژگی ریسپانسیو بودن قالب های ما سبب می شود که وب شما در تمامی نمایشگرها (لپ تاپ، تبلت و موبایل) به خوبی نمایش داده شود تا کاربران بتوانند از تمامی امکانات سایت شما بهره ببرند.

تمامی قالب هایی که ملی وب به شما تحویل میدهد، کاملا اختصاصی و توسط بهترین متخصصان طراحی سایت فقط برای شما طراحی میشوند.

طراحی سایت آسان | چطور وبسایت خودم را داشته باشم؟

طراحی سایت اختصاصی

یک طراحی سایت ارزان و ضعیف می تواند خسارات زیادی را به بار بیاورد چرا که سایت شما، شناسنامه شما در دنیای وب محسوب می گردد و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود و طراحی سایت اختصاصی کمک بزرگی به این امر خواهد کرد.

در طراحی سایت اختصاصی گاهی مشتری نیازهای فراتری از یک سایت معمولی خواهد داشت و با طراحی سایت آسان متفاوت است. نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در وب سایت پیاده سازی و اجرا می گردد. چرا که هر مجموعه بنا بر اهداف تعریف شده خود، دارای مجموعه ای از خدمات قابل ارائه به كاركنان، مشتریان، شهروندان و شركای تجاری و سازمانی خود می باشد.

ماهیت فرآیندی برخی از این خدمات به گونه ای است كه ارائه آن را به صورت كاملا الكترونیكی میسر می سازد. شناسایی این دسته از خدمات و پیاده سازی و تبدیل فرآیندهای سنتی به الكترونیكی با توجه به اینكه لزوما مراحل و فرآیندهای سنتی و الكترونیكی مطابق یكدیگر نیست از پیچیدگی خاصی برای طراحی سایت حرفه ای برخوردار است.

در راستای اهداف طراحی سایت اختصاصی اصلیترین و مهم‌ترین انگیزه متقاضیان، پیاده سازیی خدمات منحصر بفرد مجموعه به صورت الکترونیکی در کنار وب سایت طراحی شده خواهد بود. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌ها به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت اختصاصی برسیم.

طراحی سایت شخصی

شاید شما نیز جزو آن دسته از افراد هستید که می خواهید سایت شخصی داشته باشید تا بتوانید نظرات و افکار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و به دنبال یک طراحی سایت آسان هستید. معمولاً  طراحی سایت شخصی به چند منظور ساخته می شوند. برای مثال بسیاری از افراد به عنوان یک رزومه آنلاین به آن نگاه می کنند.

عده ای دیگر هستند که از آن برای انتشار مقالات و نظریات خود در زمینه شغلی شان استفاده می کنند و به هر حال از طریق آن کسب و کار می کنند. عده سوم هم سلبریتی ها و افراد سرشناس هستند که پایگاهی خبری برای طرافداران خود ایجاد می کنند. فرقی ندارد که شما جزو کدام دسته از این افراد هستید، ملی وب می تواند همه نیازهای شما در طراحی سایت آسان را بر طرف کند.

طراحی سایت شخصی که اصولا جزو طراحی سایت ارزان است نیز مانند هر سایت دیگری، معیارها و فاکتورهای مختص به خود را دارد که باید آن ها را رعایت نمود.

همانطور که گفتیم بیشتر افراد از سایت شخصی جهت ایجاد یک رزومه دیجیتال استفاده می کنند. بنابراین مانند هر رزومه ای، سایت شخصی نیز باید بتواند بخوبی مهارت ها و سوابق کاری افراد را در دسترس مخاطبان قرار دهد. ویژگی مهم دیگر در طراحی سایت شخصی، قرار دادن اطلاعات تماس است.

از آنجایی که بیشتر دارندگان سایت های شخصی آدرس جغرافیایی خود را در اطلاعات تماس خود قرار نمی دهند، بهتر است که طراحی سایت شخصی به گونه ای باشد که به راحتی کاربر را به شبکه های اجتماعی شما منتقل نماید. همچنین، قرار دادن یک فرم تماس در صفحه نیز می تواند باعث شود مخاطبان راحت تر با شما در تماس باشند.

رابط گرافیکی

از موارد مهم دیگر که طراحی وب سایت شخصی و طراحی سایت حرفه ای پیوند میزند می توان به رابط گرافیکی آن اشاره کرد. از آنجایی که در سایت شخصی معمولاً خدمات یا محصول خاصی به فروش نمی رسد، بنابراین رابط گرافیکی سایت باید طوری باشد که کاربر را به خود جذب کند تا وی زمان بیشتری را صرف مطالعه محتوای شما کند.

همچنین، قابلیت ثبت دیدگاه در سایت شخصی بسیار مهم است. بسیاری از مخاطبان در سایت های شخصی با دارنده سایت احساس نزدیکی می کنند و می خواهند با او در تماس باشند. ثبت دیدگاه می تواند بهه خوبی این امر را محقق کند.

طراحی سایت آسان | چطور وبسایت خودم را داشته باشم؟

طراحی سایت آسان

در ابتدا نیاز سنجی کنید. شما به کدام نوع سایت نیاز دارید؟ آیا لزومی دارد که یک طراحی سایت اختصاصی با امکانات فراوان داشته باشید؟ یا صرفا یک آدرس اینترنتی نیاز دارید تا خدمات خود را به مشتریان معرفی کنید؟

پیرامون نیاز سنجی برای طراحی سایت، هر مقدار که زمان هزینه کنید، به نفع خودتان خواهد بود. یک تصمیم درست در ابتدا، بسیار به نفع اهداف شما خواهد بود.

در طراحی سایت آسان با ملی وب، شما نیازی به داشتن علم کدنویسی ندارید. فقط کافی است بدانید نیاز شما از یک وبسایت چیست. تمام مراحل بعد برای نیاز شما آماده شده و کافیست که با مشاورین ما تماس بگیرید تا از خدمات طراحی سایت و پشتیبانی ما استفاده کنید. 01333854446

 

بیشتر بخوانید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ساخت وب سایت / فروشگاه
7 روز تست رایگان