بهترین روش های تبلیغاتی برای یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی چیست؟

بهترین روش های تبلیغاتی برای یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی چیست؟

امروزه یکی از مهم ترین بخش ها در دنیای تبلیغات، تبلیغات اینترنتی می باشد که جایگاه خود را در بین اکثر افراد پیدا کرده است. استفاده از بهترین روش تبلیغاتی در این امر منجر به موفق تر شدن کار ما در جهت افزایش بازدید و به تبع آن فروش محصولات بیشتر می گردد.

فضای مجازی و فروشگاه های اینترنتی امروزه به یکی از پرترافیک ترین مکان ها جهت عرضه تبلیغات مبدل شده است. در این مقاله سعی شده است تا شما را با بهترین روش های تبلیغاتی آشنا کنیم و بایدها و نبایدهای این روش ها را به شما گوشزد نماییم.

قبل از هر چیز، نکات کلی که لازم است بدانید را آورده ایم:

نکات ضروری و مهم تبلیغات اینترنتی

 1. برای تبلیغات خود از روش های مختلف و گوناگونی استفاده نمایید.
 2. از صفحات اینترنتی مناسب که در ارتباط با نوع موضوع شما است استفاده نمایید.
 3. دقت نمایید که نوع خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید با نوع پیام تبلیغاتی شما هماهنگ و در یک راستا باشد
 4. سعی کنید تا در تبلیغاتی که انجام می دهید نوآوری و خلاقیت داشته باشید تا بتوانید کاربران را به سمت خود جلب نمایید.
 5. بعد از اینکه تبلیغات خود را انجام دادید، برای آگاهی از موفقیت یا عدم موفقیت در کار خود، سعی نماید اقدام به سنجش و ارزیابی نمودن میزان موفقیت خود کنید.
 6. همیشه به این نکته دقت نمایید که در هنگام به کار بردن تبلیغات مربوط به کالا و خدمات خود، به طیف عظیمی از کاربران توجه کنید و تمام فعالیت خود را محدود به قشر خاصی ننمایید.
 7. نکته پایانی که بسیار حائز اهمیت می باشد اینکه، برای جلوگیری از به وجود آمدن نگرش های نادرست و اشتباه در مورد میزان فروش و تبلیغات سعی نمایید که اقدام به تحلیل درستی بین بازدید از سایت و فروش محصولات خود دست یابید.

بهترین روش تبلیغاتی برای فروشگاه اینترنتی چه می تواند باشد؟

شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که بهترین روش تبلیغاتی برای یک فروشگاه اینترنتی چه می باشد و استفاده از کدام روش تبلیغاتی مؤثرتر می باشد. چنانچه قصد دارید تا در انواع فعالیت های تبلیغاتی بدرخشید و به موفقیت دست یابید، لازم است تا ترکیبی از تمامی روش های تبلیغاتی را در نظر گرفته و اعمال نمایید. در این مقاله سعی بر آن شده است تا شما را با بهترین روش تبلیغاتی برای فروشگاه اینترنتی آشنا نماییم.

بهترین روش تبلیغاتی برای فروشگاه اینترنتی چه می تواند باشد؟

در این قسمت به بررسی 6 نمونه از  بهترین روش های تبلیغاتی برای فروشگاه های اینترنتی خواهیم پرداخت. این روش ها به شما در تبلیغات فروشگاه اینترنتی کمک خواهند کرد.

1. تبلیغات اسپانسری

چنانچه جزء افرادی هستید که در حال استفاده از سایت های خاصی همچون آپارات، یوتیوب و… می باشید، قطع به یقین با تبلیغات اسپانسری در این فضاها مواجه شده اید و آشنایی دارید. زمانی که شما از این وب سایت ها استفاده می کنید، قبل از پخش ویدئو فیلم کوتاه و یا تصویری به صورت تبلیغاتی برای شما پخش شده و بعد از آن برنامه مورد نظر شما پخش خواهد شد.

در حال حاضر نیز با فراگیر شدن استفاده از برنامه اینستاگرام، سرویس های رسمی تبلیغات در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

2. ایمیل مارکتینگ

یکی از بهترین روش تبلیغاتی برای فروشگاه اینترنتی، ایمیل مارکتینگ می باشد که می توان از طریق آن به راحتی اقدام به جذب مشتری نمود. طبق نظر سنجی های صورت گرفته بیش از 55 درصد از افراد مایل به همکاری و خرید از کسب و کارهایی هستند که برای آن ها ایمیل ارسال می نمایند. در واقع خیلی از این افراد مدعی شده اند که در هنگام خرید کردن در فروشگاه ها اسم برندهایی که برای آن ها ایمیل فرستاده اند به طور ناخودآگاهی در ذهن آن ها تداعی شده است و آن ها را ترغیب به خرید از این نوع برندها نموده است.

اهمیت ایمیل مارکتینگ در روش تبلیغاتی برای فروشگاه های اینترنتی برای اکثر ما واضح و روشن است و جزء بهترین روش تبلیغاتی برای فروشگاه های اینترنتی محسوب می گردد.

بهترین روش های تبلیغات یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی چیست؟

3.  اینفلوئنسر مارکتینگ

واژه اینفلوئنسر با پیشرفت و گسترش انواع شبکه های اجتماعی پای به دامنه لغات گذاشت. اینفلوئنسرها شامل افرادی هستند که تعداد زیادی دنبال کننده و فالوور دارند و پست های آن ها توسط خیل عظیمی از افراد دنبال می شوند. این افراد بر روی دیگران بسیار تأثیر گذار هستند از این روی گزینه مناسبی برای تبلیغات محسوب می شوند و یکی از جمله بهترین روش تبلیغاتی برای فروشگاه های اینترنتی و وب سایت های مختلف به شمار می روند.

افراد اینفلوئنسر در ازای گرفتن هزینه و مبلغ خاصی که در قرارداد بین آن ها و برند خاص تبلیغ شونده منعقد می شوند حاضر به تبلیغ کالا و یا خدمات شرکت مورد نظر می نمایند.

4. تبلیغات شبکه های اجتماعی

اولین تبلیغاتی که از طریق شبکه های اجتماعی صورت پذیرفت در برنامه ی فیس بوک بود. شما در این تبلیغات در انواع فضاهای مجازی، می توانید در قبال هزینه ای که پرداخت می نمایید، پست های تبلیغاتی شما برای اکثر کاربران اینترنتی که شما را  فالو نکرده اند در مدت زمان معینی به نمایش گذاشته شود. یکی از بهترین روش تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی، برنامه هایی مانند اینستاگرام، تلگرام و غیره می باشد.

این روش تبلیغاتی، با توجه به نوع اطلاعات شخصی از قبیل سن، جنسیت، محل زندگی و… که کاربر به شبکه اجتماعی که در آن عضو است می دهد، می تواند به عنوان یکی از بهترین روش تبلیغاتی که دقت بسیار بالایی دارد، محسوب گردد. اما باید در این زمینه اطلاعات کاملی داشته باشید و مدام بروز باشید.

5. تبلیغات اپلیکیشن فروشگاهی

یکی از روش های تبلیغات با موبایل، اپلیکیشن های فروشگاهی محسوب می شوند. از این اپلیکیشن فروشگاهی در کنار سایت استفاده می شود که دارای پنل مدیریت نیز می باشد.

معمولا افراد پس از طراحی سایت فروشگاهی، می توانند به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اقدام نمایند. با داشتن این اپلیکیشن، محصولات درج شده در سایت به صورت اتوماتیک در اپلیکیشن نیز نمایش داده می شوند.

مواردی را که باید برای تبلیغات موبایل در نظر گرفت شامل:

 1. افزایش هزینه های خرید تبلیغات موبایل
 2. مسدود سازی تبلیغات که در عصر جدید بسیاری از برنامه ها و نرم افزارهای خاصی برای گوشی های همراه تعبیه شده که این امر را محقق می سازند.
 3. تبلیغات درون برنامه ای که به طور قابل چشمگیری در حال افزایش هستند و به نسبت سایر هزینه های تبلیغاتی موبایل بیشتر است.
 4. تبلیغات مربوط به قسمت ویدئویی موبایل که در حال افزایش می باشند.

6. بازاریابی پیامکی

استفاده از بازاریابی پیامکی به عنوان یک روش کم هزینه و پربازده در میان روش های بازاریابی شناخته می شود. در این روش تبلیغات مورد نظر از طریق ارسال پیامک به مخاطبان در قالب طرح های تخفیفی، مناسبت های مختلف، جشنواره ها و … قرار خواهد گرفت.

با استفاده از بازاریابی پیامکی یا اس‌ام‌اس مارکتینگ، می توانید همواره مشتریان فعلی خود را حفظ نمایید و همچنین مشتریان جدیدی را جذب کنید. شما می توانید با خرید پنل ملی پیامک به تمام اهداف کاری خود دست یابید و تبلیغ فروشگاه اینترنتی خود را از این طریق انجام دهید.

10 نکته مهم برای افزایش فروش آنلاین

 1. استفاده از یک محصول و یا برند در تبلیغات
 2. برای جذب افراد بیشتری از مشتریان، مکان پیشنهاد دریافت خبرنامه را در یکی از بهترین بخش های وب‌سایت قرار دهید.
 3. استفاده از تبلیغات شناور در راستای افزایش رو به رشد تأثیر تبلیغات
 4. بیان نمودن انواع مختلف مزایا در عناوین مطالب برای جذب بیشتر مشتری
 5. بیان مشکلی خاص در متن و ارائه راه کارهایی در جهت حل و رفع و رجوع نمودن آن مشکل
 6. اعتبار بخشیدن به متن و در همین راستا افزایش اعتماد بازدیدکنندگان به سمت خود
 7. تمرکز بر بازدیدکنندگان سایت به جای تمرکز بر خود تبلیغات
 8. متقاعد نمودن بازدیدکنندگان وب سایت برای خرید محصول مورد نظر شما ار طریق القای ضرورت در متن های بکار رفته در سایت
 9. حذف نموده واژه خریدن از قسمت بالای صفحه ی اصلی
 10. افزودن تصاویر خاص و هیجان انگیز به منظور جذاب تر نمودن کالا

بهترین روش تبلیغاتی برای فروشگاه اینترنتی چه می تواند باشد؟

سخن آخر

هر کدام از روش هایی که در این مقاله ذکر نمودیم در نوع خود بی نظیر بوده و برای تبلیغات آنلاین بسیار پر بازدید می باشند. با توجه به نوع کسب و کاری که دارید و هدفی که برای خود تعیین نموده اید هر یک از این روش تبلیغات می تواند جزء بهترین روش تبلیغاتی به حساب آیند.

بهترین روش تبلیغاتی روشی است که تعداد بازدیدها و فروش محصولات را بالا ببرد. در صورتی که احتیاج به مشورت کردن و یا کسب آگاهی در مورد تعیین اهداف مربوط به تبلیغات خود را داشتید و یا سؤالی در این زمینه برایتان پیش آمد می توانید با ما در تماس باشید. 01333854446

بیشتر بخوانید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ساخت وب سایت / فروشگاه
7 روز تست رایگان